fox contact formProsty w instalacji i łatwy w obsłudze formularz kontaktu zaopatrzony przy tym dużą ilość dodatkowych konfigurowalnych pól, które można włączyć i skonfigurować według własnych potrzeb. Fox Contact Form działa na platformie skryptu CMS Joomla! i może zastąpić domyślny formularz kontaktu. Jego atutem jest przede wszystkim prosta obsługa, duża elastyczność konfiguracji, dołączony moduł oraz przyjemny dla oka interfejs.

Formularz kontaktowy przygotowany za pośrednictwem rozszerzenia, oprócz standardowych pól tematu, adresu i treści może zawierać dodatkowo rozwijane pola wyboru z przygotowanymi wcześniej odpowiedziami, pola tekstowe do wprowadzania krótkich informacji, pola jednokrotnego wyboru oraz funkcję wysyłania załącznika. Do tego mamy możliwość wstawić do formularza jakiś regulamin, kod antyspamowy reCAPTCHA lub filtr automatycznie blokujący wysyłanie wiadomości jeśli w jej treści użyto jakichś niecenzuralnych słów.

Pola w formularzu można swobodnie przesuwać myszką względem innych pól (nad/pod) oraz układać w jednej lub kilku kolumnach, które responsywnie dopasowują się do rozdzielczości ekranu.

Jedną z ciekawszych funkcji jest także opcjonalne zapisywanie treści z wypełnionych formularzy do bazy danych, a stamtąd możliwość eksportowania treści formularzy do pliku csv

Autor zaopatrzył formularz także w mechanizmy do automatycznego powielania i kolportowania wiadomości do innych zarejestrowanych na stronie użytkowników (współpraca z AcyMailing i jNews).

Fox Contact Form oprócz komponentu składa się także z dołączonego modułu o tych samych funkcjach, co pozwala osadzić wiele różnych formularzy na dowolnych podstronach i dowolnych miejscach witryny.

 

fox contact form


 Katalog rozszerzeń 
  Strona autora

Zobacz także:
 RSForm!Pro
 Smartforms