elementor

Jedna z najpopularniejszych wtyczek WordPressa z gatunku tzw. Page Builderów, czyli w skróconej definicji wizualnych kreatorów treści. Interfejs narzędzia jest częściowo zlokalizowany na język polski. Jest też jak większość Wordpressowych wtyczek częściowo darmowy a częściowo płatny. Dokupując komercyjną część Elementora Pro rozbudowujemy bibliotekę funkcji o elementy, pozwalające tworzyć powtarzające się na wybranych podstronach, stylistycznie jednakowe, natomiast merytorycznie inne - dynamicznie zmieniające się treści, przez co strona zachowując jednolitą graficzną strukturę potrafi jednocześnie, zależnie od potrzeb, prezentować różną zawartość.

elementor website builderWersja darmowa w okrojonej formie a wersja Pro w pełnej, daje także dostęp obszernych zasobów tzw. szablonów treści czyli stylistycznie sformatowanych elementów, które po zaimportowaniu wystarczy już tylko przeedytować pod kątem zawartości aby mieć ładnie prezentującą się na każdej szerokości ekranu informację.

elementor website builder 1

elementor website builder

elementor website builder

Niebagatelne znaczenie w popularności Elementora stanową rozwijające się wokół niego pod-produkty w postaci kolejnych wtyczek - oczywiście też po części darmowych a po części płatnych, co w sumie daje olbrzymi potencjał możliwości tego pakietu. Jak to w WordPressie często bywa, niektóre szablony wręcz uzależniają swoje działanie od obecności w skrypcie Elementora 


 Katalog rozszerzeń 
  Strona autora